RN55C8090FRE6
MFR.Part #
RN55C8090FRE6
JLCPCB Part #
C3437614
Description
-65℃~+175℃ 125mW 809Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors