RN55C8062DRE6
MFR.Part #
RN55C8062DRE6
JLCPCB Part #
C3424391
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors