RN55C7961BR36
MFR.Part #
RN55C7961BR36
JLCPCB Part #
C3530873
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.96kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors