RN55C7871DRE6
MFR.Part #
RN55C7871DRE6
JLCPCB Part #
C3549780
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors