RN55C7870DB14
MFR.Part #
RN55C7870DB14
JLCPCB Part #
C3391871
Description
-65℃~+175℃ 125mW 787Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors