RN55C7870BBSL
MFR.Part #
RN55C7870BBSL
JLCPCB Part #
C3502495
Description
-65℃~+175℃ 125mW 787Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors