RN55C7772CBSL
MFR.Part #
RN55C7772CBSL
JLCPCB Part #
C1427177
Description
-65℃~+175℃ 125mW 77.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors