RN55C7682FR36
MFR.Part #
RN55C7682FR36
JLCPCB Part #
C3429312
Description
-65℃~+175℃ 125mW 76.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors