RN55C7500BR36
MFR.Part #
RN55C7500BR36
JLCPCB Part #
C1781732
Description
-65℃~+175℃ 125mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors