RN55C7410CRSL
MFR.Part #
RN55C7410CRSL
JLCPCB Part #
C3433654
Description
-65℃~+175℃ 125mW 741Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors