RN55C7320DRE6
MFR.Part #
RN55C7320DRE6
JLCPCB Part #
C3442891
Description
-65℃~+175℃ 125mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors