RN55C7063BRSL
MFR.Part #
RN55C7063BRSL
JLCPCB Part #
C3433039
Description
-65℃~+175℃ 125mW 706kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors