RN55C7061FB14
MFR.Part #
RN55C7061FB14
JLCPCB Part #
C1395730
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors