RN55C6981DB14
MFR.Part #
RN55C6981DB14
JLCPCB Part #
C3548564
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors