RN55C6661CB14
MFR.Part #
RN55C6661CB14
JLCPCB Part #
C1400797
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.66kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors