RN55C65R7BRSL
MFR.Part #
RN55C65R7BRSL
JLCPCB Part #
C1796589
Description
-65℃~+175℃ 125mW 65.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors