RN55C65R7BR36
MFR.Part #
RN55C65R7BR36
JLCPCB Part #
C1781873
Description
-65℃~+175℃ 125mW 65.7Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors