RN55C6492FBSL
MFR.Part #
RN55C6492FBSL
JLCPCB Part #
C1427229
Description
-65℃~+175℃ 125mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors