RN55C6191CR36
MFR.Part #
RN55C6191CR36
JLCPCB Part #
C1779520
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors