RN55C6121BBSL
MFR.Part #
RN55C6121BBSL
JLCPCB Part #
C1427704
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.12kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors