RN55C6043FBSL
MFR.Part #
RN55C6043FBSL
JLCPCB Part #
C1427709
Description
-65℃~+175℃ 125mW 604kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors