RN55C5R11FB14
MFR.Part #
RN55C5R11FB14
JLCPCB Part #
C1426395
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.11Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors