RN55C5900FBSL
MFR.Part #
RN55C5900FBSL
JLCPCB Part #
C1427249
Description
-65℃~+175℃ 125mW 590Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors