RN55C57R6BRE6
MFR.Part #
RN55C57R6BRE6
JLCPCB Part #
C1784149
Description
-65℃~+175℃ 125mW 57.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors