RN55C5761BBSL
MFR.Part #
RN55C5761BBSL
JLCPCB Part #
C3527635
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors