RN55C5692FB14
MFR.Part #
RN55C5692FB14
JLCPCB Part #
C3486320
Description
-65℃~+175℃ 125mW 56.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors