RN55C5561CRE6
MFR.Part #
RN55C5561CRE6
JLCPCB Part #
C1781052
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.56kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors