RN55C5362FRE6
MFR.Part #
RN55C5362FRE6
JLCPCB Part #
C1772134
Description
-65℃~+175℃ 125mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors