RN55C5360FR36
MFR.Part #
RN55C5360FR36
JLCPCB Part #
C1766407
Description
-65℃~+175℃ 125mW 536Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors