RN55C5303FB14
MFR.Part #
RN55C5303FB14
JLCPCB Part #
C1396589
Description
-65℃~+175℃ 125mW 530kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors