RN55C5302BRSL
MFR.Part #
RN55C5302BRSL
JLCPCB Part #
C1796657
Description
-65℃~+175℃ 125mW 53kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors