RN55C5230FR36
MFR.Part #
RN55C5230FR36
JLCPCB Part #
C1772374
Description
-65℃~+175℃ 125mW 523Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors