RN55C5171DBSL
MFR.Part #
RN55C5171DBSL
JLCPCB Part #
C1425859
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.17kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors