RN55C5112CRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C5112CRE6
JLCPCB Part #
C1782186
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors