RN55C5051BB14
MFR.Part #
RN55C5051BB14
JLCPCB Part #
C3432248
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.05kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors