RN55C4933BR36
MFR.Part #
RN55C4933BR36
JLCPCB Part #
C1785879
Description
-65℃~+175℃ 125mW 493kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors