RN55C4872BBSL
MFR.Part #
RN55C4872BBSL
JLCPCB Part #
C1426917
Description
-65℃~+175℃ 125mW 48.7kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors