RN55C4811BBSL
MFR.Part #
RN55C4811BBSL
JLCPCB Part #
C1426896
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.81kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors