RN55C4754FRE6
MFR.Part #
RN55C4754FRE6
JLCPCB Part #
C3476194
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.75MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors