RN55C4753FBSL
MFR.Part #
RN55C4753FBSL
JLCPCB Part #
C1426887
Description
-65℃~+175℃ 125mW 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors