RN55C4753DB14
MFR.Part #
RN55C4753DB14
JLCPCB Part #
C1414240
Description
-65℃~+175℃ 125mW 475kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors