RN55C4752DRSL
MFR.Part #
RN55C4752DRSL
JLCPCB Part #
C1790384
Description
-65℃~+175℃ 125mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors