RN55C4703BRSL
MFR.Part #
RN55C4703BRSL
JLCPCB Part #
C1796821
Description
-65℃~+175℃ 125mW 470kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors