RN55C46R4FB14
MFR.Part #
RN55C46R4FB14
JLCPCB Part #
C1414186
Description
-65℃~+175℃ 125mW 46.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors