RN55C4641BB14
MFR.Part #
RN55C4641BB14
JLCPCB Part #
C1413901
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors