RN55C4640BBSL
MFR.Part #
RN55C4640BBSL
JLCPCB Part #
C1425499
Description
-65℃~+175℃ 125mW 464Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors