RN55C44R2BRE6
MFR.Part #
RN55C44R2BRE6
JLCPCB Part #
C3396425
Description
-65℃~+175℃ 125mW 44.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors