RN55C4423DRSL
MFR.Part #
RN55C4423DRSL
JLCPCB Part #
C3527324
Description
-65℃~+175℃ 125mW 442kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors