RN55C4421BRSL
MFR.Part #
RN55C4421BRSL
JLCPCB Part #
C1797966
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.42kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors