RN55C4373DRE6
MFR.Part #
RN55C4373DRE6
JLCPCB Part #
C1778426
Description
-65℃~+175℃ 125mW 437kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors